Мережа загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, які беруть участь у проекті „Освіта для стійкого розвитку в дії”

Офіційна підтримка проекту. 
 В Тернопільській області наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 
13.04.2010 затверджено  мережу шкіл, які беруть уасть у проекті 
„Освіта для стійкого розвитку в дії”.  
Для вчителів цих шкіл планується провести семінари-тренінги в такі дні:
1 група - 29-30.04.2010 року.
2 група - 06-07.05.2010 року.

 Додатково листом інституту (від 16.04.2010) до відділів освіти райдержадміністрацій доведено персональний склад груп для направлення вчителів на навчання.

Мережа загальноосвітніх навчальних закладів 
Тернопільської області, 
які беруть участь у проекті 
„Освіта для стійкого розвитку в дії”[1]

 

1.            Бережанська гімназія ім. Б. Лепкого   Бережанського районної ради

2.            Бучацький колегіум ім. Святого Йосафата

3.            Трибухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бучацького р-ну

4.      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Поділля Заліщицького району

5.      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Торське Заліщицького району

6.            Гніздичненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гніздичненської сільської ради Збаразького району

7.            Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району

8.            Вишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької селищної ради Збаразького району

9.            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Озерної Зборівського району

10.        Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Загір'я Зборівського району

11.        Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Мильного Зборівського району

12.        Козівська державна українська гімназія імені В. Герети Тернопільської області

13.        Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

14.        Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

15.        Кременецька гімназія

16.        Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

17.        Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

18.        Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лановецької районної ради

19.        Борсуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лановецької районної ради

20.        Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Монастириського району

21.        Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Монастириського району

22.        Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської районної ради

23.        Скалатська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської районної ради

24.        Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Богданівна Підволочиського району

25.        Микулинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянського району

26.        Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

27.        Золотниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянського району

28.        Косівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Чортківського району

29.        Ягільницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Чортківського району

30.        Чортківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5

31.        Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№1 Шумського району

32.        Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Шумського району

33.        Шумський ліцей Тернопільської області

34.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради

35.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Тернопільської міської ради

36.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Тернопільської міської ради

37.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Тернопільської міської ради

38.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради

39.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради

40.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Тернопільської міської ради

41.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Тернопільської міської ради

42.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Тернопільської міської ради

43.        Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради

44.        Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" міста  Копичинці Гусятинського району

45.        Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинець Гусятинського району  Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія"
міста Хоростків Гусятинського району

46.        Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 міста Хоростків Гусятинського району

47.        Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.  Целіїв Гусятинського району

48.        Комунальний заклад Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради

49.        Комунальний заклад Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради



[1] Назви закладів уточнено згідно останньої бази даних по ЗНО. 15.04.2010 р.

проект реалізовано партнерами: