Продовжується реалізація проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії»

Протягом  квітня в областях України, де реалізовується проект, проводяться заходи щодо інформування та навчання педагогів .

    В п’яти областях (Тернопільська, Донецька, Миколаївська, Київська та Харківська) і АР Крим було проведено 8 круглих столів для шкільних адміністраторів, де вони познайомились з ідеєю освіти для стійкого розвитку та можливостями запровадження її у практику навчальних закладів. У круглих столах взяли участь 198 директорів та заступників директорів шкіл.

    В Харківській області відбувся навчальний семінар для вчителів шкіл Дергачівського району; в Донецькій – для вчителів шкіл міст Донецьк, Горлівка та Артемівського району; в Тернополі – для вчителів …….    , в Київській області –в м Біла Церква. В семінарах брали участь викладачі різних предметів: біології, географії, історії, трудового навчання.

    Метою семінарів було ознайомлення вчителів з методикою викладання курсу  за вибором «Уроки для стійкого розвитку», що рекомендований до викладання у 8 класі.

    Під час проведення семінару учасники виконували роль учнів, брали активну участь в обговоренні уроків, визначали  проблеми, які можуть виникнути під  час викладання і пропонували  можливі шляхи їх вирішення. 
 
 
 

проект реалізовано партнерами: