Нові партнери.

В офісі організації відбулася зустріч з представниками Baltic University Programme Uppsala University – Інгрід Карлссон та Людмилою Бабак ( Центр стійкого розвитку Уппсалського університету). В ході зустрічі відбувся обмін досвідом та ідеями стосовно діяльності у галузі освіти в інтересах стійкого розвитку.

Організація розпочала співпрацю з муніципальною програмою представництва ООН в Україні. Олена Урсу (Governance and Sustainable Development Expert  UNDP/MGSDP ) провела консультації з нами стосовно можливості навчання вчителів у галузі освіти для стійкого розвитку в тих містах, де працює програма ПРООН. Результатом цих перемовин було проведення начальних семінарів в Житомирській та Луганській областях. Ми сподіваємось на продовження такої співпраці.
 
30 квітня керівники організації зустрілись з координаторами проекту «Зелений пакет» ОБСЄ в Україні. Темою розмови була співпраця в галузі екологічної освіти. Сторони обмінялись тими наробками, що є в проектах організацій, домовились про подальшу співпрацю у роботі зі вчителями загальноосвітніх шкіл різних регіонів України.
На зустрічі було визначено, що, оскільки матеріали «Зеленого пакету» та посібників «Уроки для стійкого розвитку» доповнюють одне одного, то можливості для пріоритетного забезпечення такими матеріалами тих вчителів , що вже працюють в галузі освіти для стійкого розвитку, мають бути  використані обома проектами.

проект реалізовано партнерами: