ОГОЛОШЕНО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ “ШКОЛА СТАЛОГО РОЗВИТКУ”

27 шкіл з десяти областей України  отримали перемогу у конкурсі-огляді “Школа сталого розвитку 2013-2014”.

За рішенням журі конкурсу-огляду «Школа сталого розвитку» 27 навчальних закладів варті надання їм звання «Школа сприяння сталому розвитку». Переможці отримують диплом та пам’ятний знак.  Вітаємо школи!

Список навчальних закладів – переможців конкурсу

          Вінницька область

1.            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки

Дніпропетровська область

2.            Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія №39 м. Дніпродзержинська

3.            Навчально-виховний комплекс № 12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради

4.            НВК №66 «Гімназія-початкова школа – ДНЗ» м. Дніпропетровськ

5.            ЗОШ №102 Криворізької міської ради

6.            ЗОШ №32Криворізької міської ради

7.            ЗОШ №12 м. Павлоград

8.            Навчально-виховний комплекс № 6 «Перспектива» м. Жовті Води

Донецька область

9.            Макіївський ліцей №1 із ЗОШ №61

         Житомирська область

10.      Житомирський екологічний ліцей

11.      Коростенська загальноосвітня школа I-III ступенів №10

12.      Миропільська ЗОШ №2 Романівської районної ради

13.      Овруцька гімназія імені Андрія Малишка

         Київська область

14.      Білоцерківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради

15.      Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради

16.      Переяслав-Хмельницька загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №1

17.      Хотівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

         Луганська область

18.      Комунальний заклад «Алчевський навчально-виховний комплекс імені Христини Алчевської: середня спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови – колегіум «Дипломат»

Миколаївська область

19.      Баштанська ЗОШ I-III ступенів №1 

20.      Виноградівська ЗОШ Баштанської районної ради

Тернопільська область

21.      Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Харківська область

22.      Харківський приватний НВК «Харківський колегіум»

23.      Дергачівський  ліцей №2  Дергачівської районної ради

Черкаська область

24.      Балаклеївська ЗОШ Смілянської районної ради

25.      Смілянська ЗОШ №1 Смілянської міської ради

26.      Тальнівська ЗОШ №2  Тальнівської районної ради

         27.Черкаська спеціалізована школи №3 Черкаської міської ради 

проект реалізовано партнерами: