ЯК ШКОЛІ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ОСВІТЛЕННЯ ВІД ПРООН (МОЖЛИВІСТЬ ДО 31 СІЧНЯ)

Запрошуємо школи України приєднатися до потужного руху прибічників сталого розвитку і взяти участь у проекті “Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення” від Програми розвитку ООН в Україні.

У рамках проекту школам запропоновано проводити окремі заняття з енергоефективності освітлення. Для цього розроблено комплект інформаційних матеріалів, а також методичні рекомендації для учителів, як проводити такі заняття.

Посібник з методичними рекомендаціями та деталі проекту можна переглянути та завантажити на сайті проекту у рубриці “Посібники та програми” (“Для батьків та учителів”).

 Пропоновані форми проведення — тематичнi виховнi години в окремих класах, iнтегрованi уроки або використання iнформацiйної складової матерiалiв пiд час викладання окремих предметiв (зокрема, географiї, фiзики, економiки, трудового навчання, природознавства). Такі уроки i виховнi години можуть бути об'єднанi у тематичний тиждень, присвячений екологiчнiй роботi тощо.

Посібник з методичними рекомендаціями щодо проведення занять з призначений для вчителів початкової, основної і старшої школи, класних керівників, педагогів-організаторів шкіл.

ЯК ШКОЛІ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРОЕКТУ

Для одержання безкоштовних матерiалiв навчальним закладам необхiдно до З1 сiчня 2О15 подати заявку на участь за адресою algb@yandex.ua, яка мiстила б настyпну iнформацiю: адреса та назва школи, телефон вiдповiдальної особи, кiлькiсть учнiв молодшої школи (1-4 класи), середньої школи (5-9 класи), старшої школи (7-11класи).

Які матеріали отримують школи:

1.     Матеріали для учнів молодшої школи: диск із мультфільм,магніти, наклейки, закладки.

2.     Матеріали для учнів основної школи: диск із фільмом, трансформери, магніти, плакати для інфостендів, буклет для учнів.

3.     Матеріали для учнів старшої школи: диск із  фільмом, магніти, буклет для учнів.

4.     Буклет інформаційних матеріалів для учителя.

5.     Посібник "Методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять з питань енергоефективного освітлення у початковій, основній та старшій школі".

3вiт про проведення ypoкiв згiдно з додатком 1 “Методичних рекомендацiй” та фотозвiт бажано надати до 28 лютого 2015 року на адресу algb@yandex.ua або за необхiдностi на поштову адресу Проектy: Проект ПРООН “Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення”, вул. Липкiвського В. 35, кім. 201-203, м. Киiв, 03035.

 

Найактивніші школи отримають комплект енергозберігаючих лампочок.

проект реалізовано партнерами: