УЧАСНИКИ “СТАЛОГО ДОМОГОСПОДАРСТВА” ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІЛОТНОЇ ПРОГРАМИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

На аналітичному семінарі “Навчання для змін” (Learning for Change) в Івано-Франківську учасники та розробники “Сталого домогосподарства” проаналізували ефективність реалізації пілоту.

27 та 28 серпня організація “Вчителі за демократію та партнерство”, що реалізує програму “Стале Домогосподарство”, представники організації-партнера Global Action Plan International разом з найдосвідченішими учасниками програми, франківцями та городенчанами,провели в Івано-Франківську дводенний аналітичний семінар "Learning for Change" (Навчання для змін). На ньому проаналізували роботу програми, її ефективність, успіхи, розчарування та подальші очікування.

 

Науковий керівник програми та її співрозробник Олена Пометун:

“Ми отримали  дуже плідний зворотний зв'язок від франківців. Напрацьовані матеріалита пропозиції, як розвивати і покращувати проект далі, невдовзі опублікуємо.

Представник організації-партнера Global Action Plan International Еріка Карманз Угорщини, яка курує таку ж програму у своїй країні, два роки тому проводила перші тренінги для франківців:

“Два роки тому разом з вами відкривали програму у місті. Починали всього з 27 родин, а тепер у Франківську понд 2 тис. домогосподарств-учасників! У порівнянні з тоді ви стали більш відкритими та просто творчо фонтануєте новими ідея для розвитку проекту. Я дуже рада”.

проект реалізовано партнерами: