ШКОЛИ І РОДИНИ: ШУКАЄМО ГЕРОЇВ ПРОЕКТУ І НАТХНЕННІ ІСТОРІЇ ДЛЯ СЮЖЕТІВ У ЗМІ

Журналісти шукають героїв-учасників проекту "Освіта для сталого розвитку в дії" та "Стале домогосподарство" для зйомок у сюжетах і для публікацій цікавих і натхненних історій змін у друкованих та онлайн-виданнях. 

Оновили на сайті інформацію "ЗМІ про проект"  — серед видань, які про нас писали, знімали останнім часом, і міжнародні, і загальнонаціональні, і регіональні. Вдалося нам свій внесок зробити за ці роки, щоб поняття "сталий розвиток", "освіта для сталого розвитку", "стале домогосподарство" звучали частіше і ставали звичнішими та зрозумілішими для сприйняття.

До нас часто звертаються журналісти, і ми завжди шукаємо нових героїв, які брали чи беруть учать у проектах "Стале домогосподарство" чи "Освіта для сталого розвитку в дії", для сюжетів та публікацій — родини, школи, садочки, дошкільнята, школярі, батьки, директори, вчителі. Тому звертаємося до усіх наших учасників: якщо у вас є цікаві історії змін, маленьких, великих, які можуть надихати інших, ви хочете щось показати чи розповісти — пишіть нам teachers@ukr.net. Хочемо, щоб про вас знали! Готові донести вашу історію чи ідею сталого розвитку в регіон і на всю Україну.

проект реалізовано партнерами: