СІЛЬСЬКІ ШКОЛИ НА ЛЬВІВЩИНІ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ПРОЕКТУ

27 вчителів сільських шкіл Турківського району Львівської області взяли участь у тренінгу з методики викладання "Уроків для сталого розвитку" для класних керівників.

Тренінг у місті Турка для класних керівників 5-6 класів провели регіональні тренери проекту Наші Галина Бенюк і Оксана Гнатишин.

"На тренінг приїхали 27 вчителів сільських ЗНЗ Турківського району, вчителі різних предметів. Більшість з них не використовують у своїй роботі інтерактивні методи навчання школярів. Запропоновані вправи сприймали трохи насторожено, але активно обговорювали та адаптували до реалій тих сіл, у яких вони живуть", — каже Оксана Гнатишин.

Галина Бенюк розповіла про проблеми, якими ділились колеги:

"Поняття «сталий розвиток» для учасників тренінгу було новим і невідомим. Вчителі розповідають, що у віддалених гірських селах сміття взагалі не вивозиться. Тому запитували, яким чином вивозити пластик, скло, батарейки тощо. Однак органічні відходи домашні господарства компостують, і школярі теж залучені до цього процесу".

"З відгуків — вчителям сподобалось працювати в екокомандах, більшість дали позитивні відгуки щодо нової методики — емпаурменту, задоволені методичними посібниками і висловили готовність викладати предмет на виховних годинах, а можливо і впроваджувати у свій предмет" — підсумувала тренер Оксна Гнатишин.

Дуже раді, що проекту приєднується сільські школи.

проект реалізовано партнерами: